Nejnovější recenze ze sekce Stavebnice Lori

Lori 13 Kostky - kyblík

Ověřený zákazník Nejbaby Ověřený zákazník

Přidáno: 6. prosince 2011

Zakoupeno v Nejbaby

Super zbozi za dobrou cenu...

Lori 9

Lori 9

Přidáno: 20. února 2011

Zakoupeno v Maxíkovy hračky

Stavebnici má rád synovec, a tak rozšiřujeme... :)

Lori 4

Lori 4

Přidáno: 23. ledna 2011

(naposledy upraveno 23. ledna 2011)

Zakoupeno v Maxíkovy hračky

• Kvalitne zpracovane, Koupeno pro 2letou panenku k narozkam.Bez problemu si se stavebnici hraje
  • nemam pripominky

Budu-li potrebovat opet darek ktery v obchode nabizite, bez vahani nakoupim znovu. Jen vydrzte

Lori 5

Lori 5

Přidáno: 18. ledna 2011

• vše je vyrobeno z velmi kvalitního materiálu
  • přenosný a praktický box
  • dodatky se perfekně hodí k ostatním stavebnicím od firmy LORI
  • kostky je dají naskládat na pojezdy, které jsou k dokoupení
  • nízká cena
  • pokud dá vaše dítě kostku omylem do pusy, nic se nestane
  • vyloučena možnost vdechnutí
  • kostky se dají skládat naprosto individuálně
  • krásně barvné, rozvíjí dětskou představivost
  • kostek je v balení hodně
  • napojení kostek zvládne i batole
  • hraní s kostkami je velmi záživné
  • pokud se kostka ohne, ostatní napojené z ní padají nebo se kvůli ní ohnou i další a tak se potom se vzniklou věcí špatně manipuluje
  • je určen jen pro malé děti

Tento set se báječně hodí, pro ty domácnosti, kde je malé dítě a jeho rodiče chtějí rozšířit jeho malé vláčky. Kostky jsou dobře navrhnuté tak, že do sebe skvěle padnou tak, že jsou v sobě opravdu natěsnané. Problém ale je, když dítě nebo někdo jiný kostku ohne. Tvar kostky má totiž velký vliv na pojezd a hraje tu velkou roli. Vše je uloženo v praktickém boxu, který se dobře přenáší a dobře se skladuje. Tyto kostky jen tak neomrzí a není z nic žádný zbytečný lapač prachu.

Lori 8 Velký vlak

Lori 8 Velký vlak

Přidáno: 18. ledna 2011

• vše je vyrobeno z kvalitné umělé hmoty
  • nízká cena
  • kombinovatelné s ostatními stavebnicemi od firmy LORI
  • rozvíjí dětskou fantasii, hezky barevné
  • v jednom balení je dost vagónků
  • do vozů se dají nakládat panáčci a jiné věci
  • sundavatelná střecha a skřín celého vagónu
  • kolečka se dají ulomit velmi těžko
  • dobře skladovatelné, hračka nemá velké rozměry
  • zapojočovače u vagónků se snadno lámou a někdy jsou zlomené i v samozném balení
  • dítě se snadno může skřípnout o střechu vagónu

S těmito vláčky jsem prožil dětství a mají velkou zásluhu na tom, že se ze mě stal železniční fanda a maniak. Hračky jsou barevně a pokud si k těmto vogónům dokoupíte ještě nějaké sady včetně samotných kostek určitých tvarů, davají se z toho stavět i dvoupodvozkové vozy připomínající skutečnou železnici. Budou ji ale opravdi jenom připomínat, protože v momentě, kdy už začně dítě intensivně vnímat svět kolem sebe zjistí, že jsou vláčky uplně jiné, než ty na kolejích. Tak to šlo i u mě. Měl jsem plný lavor od prádla těchto mašinek. Všechny jsem je věnoval svému malému bratranci a dodnes spolehlivě drží. A když porovnám tyto vláčky s dnešními profesionálními simulátory do počítače, ve kterém tvořím hodně objektů do hry, tak je to opravdu velký skok. Takže pokud má vaše malé dítě sklony k železnici, tak tahle stavebnice je asi nejlepší možností pro rozvoj jeho nadšení ! =D

Ověřený zákazník toys4you Ověřený zákazník

Přidáno: 13. prosince 2010

Zakoupeno v toys4you

• Tato stavebnice je velmi variabilní a tím, že obsahuje i vagonky, autíčka stromečky, ploty atd. lze o ní opravdu říct, že obsahuje vše aby si s ní dítě opravdu vyhrálo dle své fantazie.

U mých vnoučat patří jednoznačně k nejoblíbenějším hračkám. Nakoupili jsme ji opakovaně, aby si s ní mohly hrát doma i u babičky, protože se po ní hned shánějí. Je to fajn. Stavebnice je pevná a téměř nezničitelná.

Lori 2

Lori 2

Ověřený zákazník Darovánek.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. prosince 2010

Zakoupeno v Darovánek.cz

• Kostičky tak akorát do ruky i do pusy pro osmiměsíční dítě, vybírala jsem stavebnici čistě podle velikosti dílků. Jdou také snadno sestavovat a zase oddělovat, ale to dceru zatím nezajímá.

Pro mrňouse výborná volba - velikost tak akorát na chňapání do ruky, vyhazování z krabice a cpaní do pusy. Kostiček sice není moc, ale to ani není v tomto věku potřeba, plus snadná manipulace a velmi optimistické barvy. Dcerka si je zamilovala v dětském koutku, tak jsem musela shánět. Také mám dobrý pocit, že jde o český výrobek, s certifikátem zdravotní nezávadnosti pro děti. I cena je velmi příjemná.

Přidáno: 12. listopadu 2010

• Už jsem měla vyzkoušeno
  • Děti si s tím hodně vyhrají
  • variabilita staveb
  • každá stavba originál

Vybrala jsem si jej, protože už jednu stavebnici máme a bylo tam málo komponentů pro větší stavbu - potřebovali jsme rozšířit
Děti si s tím rádi hrají
Je vhodný pro malé i větší děti - rozvíjí fantazii, logické myšlení, zručnost
V tomto případě je cena velice slušná vzhledem k tomu, co dětem přinese (máme doma dvě)
Je vhodná i do domácnosti, nechápu proč je označena pro školky

Přidáno: 26. října 2010

• Velikost
  • Množství

Syn měl původně jen vláček, se kterým si opravdu hodně hrál a tak jsme přikoupili "pár" kostiček navíc. Velikost je dobrá, mladší ségra je nespolkne!

Lori 12 Kostky samostatně - kyblík

Lori 12 Kostky samostatně - kyblík

Přidáno: 10. dubna 2010

• o hodně nižší cena, než kostky Lego
  • spousta možností stavby
  • možnost přikoupení dílů
  • zábava na dlouhé hodiny
  • některé kostky v sobě bohužel nedrží na pevno

Stavenice Lori patří mezi stavebnice, které jsme měli doma. Tento kyblík jsme koupili synovi, když mu byl asi rok. Líbí se mi na ní, že jsou kostky velké. Nejdříve si s nima jen tak hrál, brával si je i do vany. Když byl trochu větší, učil se je skládat do sebe, učil se na nich i barvy. Vadilo mi na nich ale to, že nedržely napevno u sebe, takže se stavba občas rozpadala. Také jejich životnost nebyla nejlepší, časem popraskaly a musely se vyhodit, protože hrany byly ostré a pro malé dítě nebezpečné. Ale nějaká ta kostka se u nás válela ještě dlouho. Myslím, že za docela málo peněz, bylo hodně muziky, že se koupě tohoto kyblíku určitě vyplatila. Takže doporučuji.

Ověřený zákazník toys4you Ověřený zákazník

Přidáno: 30. července 2009

Zakoupeno v toys4you

Lori je kvalitní a hlavně cenově dostupná stavebnice a myslím, že 500 kostiček je na pořádnou garáž, baráček nebo ohradu, tak akorát:-)). Firma toys4you má nejlepší internetovou cenu!

Zobrazuji 141 - 151 ze 151 recenzí 1...4 5 6 7 [ 8 ]